میخوام براتون  مجموعه ای از  فایل های تصویری استاد شاملو رو بذارم حتما با استاد شاملو اشنا هستید.

استاد شاملو زندگی هنری خود را در 6 سالگی و با یادگیری سه تار در نزد مادرش شروع نمود. مادر استاد از شاگردان درویش خان ولی داوود بود. او نواختن ویلن را از9 سالگی نزد مراد بروخیم در سنندج شروع نمود، و در 15 سالگی به تهران آمده ابتدا به مدت کوتاه نزد استاد صبا یادگیری ویلن را ادامه داد, استاد همزمان تحصیلات دانشگاهی خو در رشته مهندسی شیمی گذراندوکسب علم را همراه با هنر داشت .

او به مدت 8 سال نزد استاد تجویدی آثار استاد صبا و تجویدی و ردیف های موسیقی اصیل ایرانیرا گزرانده و در هنرستان عالی موسیقی ملی کسب تحصیلات در رشته آهنگ سازی ردیف های آوازی را از استاد محمود کریمی نمود.وی بنا به تشویق استاد تجویدی برای استحکام انگشتان و یادگیری تکنیک آرشه به مدت 6 سال ویلن کلاسیک غربی را نزد لوشیجی – ادوارد هوسیان و هراج مانوکیان ادامه داده سپس بعنوان آهنگ ساز و نوازنده اولین ویلن در ارکستر گلها و رادیو-تلویزین به رهبری جواد معروفی، مرتضی حنانه و فرهاد فخرالدینی پذیرفته شد. در این دوران استاد شاملو آهنگهای زیادی را با صدای خوانندگان مختلف اجرا و ضبط نموده که در آرشیو رادیو ایران موجود است.

نامبرده دارای تکنوازیهای ویلن، پایان جدایی، بر بال فرشتگان و چهار مضراب می باشد که بصورت نوار و به بازار عرضه کرده است. CD.از کارهای مهمی که او برای موسیقی ایرانی انجام داده اجرای کلیه آثار استاد صبا می باشد که برای اولین با در حدود 22 سال پیش بصورت آلبوم 5 نواره … و همچنین آموزش ویلن و کمانچه همراه با برگزیده ای از آثار بزرگان موسیقی ایرانی می باشد ضبط و انتشار یافته است.

ایشان کلیه ردیف های میرزا عبدالله و اقا حسینقلی را برای ویلن نوشته و چاپ اول آن درحدود 44 سال پیش با همکاری استاد تجویدیصورت پذیرفت. او ابتدا ردیف کامل همایون را و بقیه را در حدود 20 سال پیش انتشارداده است(ردیف کامل ماهور و شور و نوا و …). استاد شاملو کتابی را بصورت چهار مضراب و پیش درآمد و… از آثار خود رانوشته و به چاپ رسانده است. . بزودی کتابی از استاددر زمینه هنری وی انتشار خواهد یافت که می تواند برای جامعه هنری ایران بسیار مفبد باشد.